ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáte práci, kde budete technickou tváří firmy? Je vaším smyslem přinášet nápady, které umožní firmě být krok vpřed? Domluvíte se anglicky? Tak hledáme právě vás! Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici

ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba návrhů a výkresů velkých jednoúčelových zařízení
  • Práce v 3D konstrukčním programu
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci
  • Spolupráce s obchodním oddělením a výrobou

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy
  • Cafeterii
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Teambuildingy a přátelské prostředí
  • Místo výkonu práce: Okres Semily

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů
  • Pokročilá znalost programu AUTOCAD
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Znalost němčiny výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Nikol Náhlá

Telefon: +420 775787237

Kód: 23217

Místo práce: Liberecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé