ZÁMEČNÍK – OKRES OLOMOUC

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenost se zámečnickou činností včetně svařování, a hledáte uplatnění v Olomouckém kraji na Litovelsku, Uničovsku či Mohelnicku?

Pokud zvládáte práci ve třísměnném provozu v rámci větší firmy, hledáme právě Vás! Pokud jste teprve absolventem zámečnického oboru – vítáme i Vás!

Náplň práce

  • Práce na rozličných zakázkách ve větší strojírenské společnosti
  • Zámečnická činnost jako řezání, vrtání, pilování, nýtování aj. jednotlivých částí velkých celků
  • Svařování (ve firmě se využívá více metod, uvítáme zkušenosti s jakoukoliv)
  • Dohled nad stavem nástrojů, nářadí; dodržování bezpečnosti práce

Nabízíme

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Vítáme především kandidáty ze Šumperska a Olomoucka
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných regionů

Požadujeme

  • Vyučení či praxi v zámečnickém oboru
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání a zodpovědnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Šimon Kvapil
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 773799245

Kód: 13516

Místo práce: Olomoucký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé