VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenost s vedením lidí/týmu v zákaznickém servisu nebo z HelpDescu z větší případně korporátní společnosti? Jste komunikativní, rádi přicházíte s novými nápady, jak se dají věci dělat efektivněji a jste organizačně schopný? Hledáte stabilní práci v přátelském prostředí?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do zákaznického servisu na pozici

VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU Praha (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení menšího týmu lidí, který zodpovídá za vyřizování telefonátů, emailů a zpracování objednávek
  • zodpovědnost za fungování zákaznického servisu a zvyšování kvality práce
  • komunikace a úzká spolupráce s dalšími odděleními - e-commerce, nákup, obchod, IT
  • proaktivní přístup vedoucí ke zlepšování vnitřních procesů, jejich automatizace
  • předjímání problémů, návrhy řešení
  • předávání know how v B2C komunikaci
  • monitoring konkurence

Nabízíme

  • práci v přátelském stabilním prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • prostor pro rozvoj osobního potenciálu
  • zaměstnanecké slevy
  • dovolenou až 5 týdnů
  • stravenky
  • nástup – možný IHNED nebo dle dohody
  • práci v dostupné lokalitě Praha – Zličín (kousek od metra)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici (zákaznický servis, HelpDesk)
  • dobrou znalost buď AJ nebo NJ (komunikace se zahraničním vedením)
  • pokročilou znalost MS Excel (VLOOKUP, kontingenční tabulky)
  • orientaci na sociálních sítích
  • analytické myšlení, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, proaktivnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Kamila Javůrková
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 777498773

Kód: 21017

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé