SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte technické vzdělání a chcete se stát součástí týmu, který zajišťuje ve společnosti plánování výroby? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ na Vysočině!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ (26-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • vytváření plánů výroby
  • zajištění logistických procesů
  • sledování aktuálních stavů a odchylek
  • pravidelná práce s interním systémem
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • komunikace s dalšími odděleními

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • motivující mzdu, dovolenou navíc
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • příjemný pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi ve výrobní společnosti výhodou
  • chuť učit se nové věci
  • aktivní přístup a flexibilitu
  • komunikativnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Romana Hertlová

Telefon: +420 775787237

Kód: 5808

Místo práce: Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé