SPECIALISTA PRO PLÁNOVÁNÍ PRACOVIŠŤ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s plánováním pracovišť? Chcete se podílet na vývoji a výrobě komplexních celků v oblasti energetiky?

Pokud ano nabízíme Vám pozici SPECIALISTA PRO PLÁNOVÁNÍ PRACOVIŠŤ.

Náplň práce

  • práce v systému, kde se vytvářejí a aktualizují kapacitní modely
  • kapacitní plánování s ohledem na vytížení pracovišť, strojů a lidských zdrojů
  • normování pracovního času – koordinace práce z hlediska maximálního využití
  • vytváření krizových plánů
  • reportování vedení společnosti ohledně stavu zakázek
  • kooperace s výrobou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • pracoviště Plzeň - město

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi v plánování výroby
  • znalost výkresové a technologické dokumentace
  • angličtinu lze umět na pasivnější úrovni

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petra Benešová
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Telefon: +420 775787061

Kód: 19546

Místo práce: Plzeňský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé