SKLADNÍK V ELEKTROVÝROBĚ

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Skladník je jedním z nejdůležitějších článků všech výrobních společností. Do té naší aktuálně hledáme šikovného kolegu, který nám pomůže s celým procesem skladování zboží, začínající u příjmu a končící u zboží zcela připraveným pro naše zákazníky. Ideálně k nám tedy zapadne člověk, který se nebojí zodpovědnosti. Pokud se Vám taková pracovní náplň zamlouvá, budeme moc rádi, když se nám ozvete!

Úspěšná společnost sídlící v Brně hledá do svého týmu posilu na pozici:

SKLADNÍK VE VÝROBĚ (24-27.000 Kč)

Náplň práce

  • Přejímání zboží a doprovodných dokumentů
  • Kontrola zboží a doplňování příslušných materiálů
  • Ukládání, skladování a balení zboží
  • Příprava zakázek k expedici
  • Vedení záznamů o pohybu a přehledu zásob
  • Další pomocné montážní práce

Nabízíme

  • Práci v jednosměnném provozu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Příspěvky na stravování
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • SOU či SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z výrobního prostředí
  • Oprávnění k VZV
  • Základní znalost práce na PC a SAP
  • Znalost anglického či německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Simona Hradilová

Telefon: +420 773737662

Kód: 20826

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé