SALES REPRESENTATIVE PRO SMITIO

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Na trhu v IT chybí cca 20 000 lidí a firmy jsou zoufalé z toho, jak je najít. A protože nechceme být jenom součástí problému, tak jsme vymysleli nové řešení a hledáme někoho, kdo nám ho pomůže dostat do světa.

Nejsme žádní hlavolovci! Vyvinuli jsme kariérní platformu, kde si lidi z IT mohou vybrat projekt, na kterém chtějí dělat, podle technologií, platu a napřímo se spojit s vedoucím, který má daný projekt na starosti.

Žene nás myšlenka, že trh práce může fungovat efektivněji, rychleji, že každý může najít svůj správný „match“ a do 30 minut se spojit přímo se svým budoucím vedoucím bez ohledu na to, kde se nachází. Ano, máme globální ambice, protože řešíme globální problém.

Náplň práce

Co budeš prodávat?

  • Kariérní službu smitio, ve které se společnosti prezentují IT specialistům a nabírají nové lidi do svých týmů.

Komu budeš prodávat?

  • IT společnostem na českém a evropském trhu.

Nabízíme

Co za to?

  • HPP
  • Fixní plat 20 000 Kč a provizní systém odměňování, kde není stanovená horní hranice
  • Volná pracovní doba

Jak tě podpoříme?

  • Máme databázi klientů, se kterou můžeš začít
  • Povede tě zkušený senior sales manager
  • Běží marketingová podpora prodeje, která ti ulehčí práci

Chceš nám pomoct posunout projekt dál, rozběhnout skutečný business a díky tomu si i nadstandardně vydělat?

Jestli se nebojíš zvednout telefon a oslovit nové klienty, tak ho zvedni a zavolej, že u nás chceš dělat +420730847320

Požadujeme

Jak si tě představujeme?

  • Rád/a se bavíš s lidmi
  • Miluješ vyjednávání
  • Jsi orientovaný na cíl a motivuje tě nacházet různé způsoby, jak jich dosáhnout
  • Umíš kultivovaně komunikovat mailem, telefonicky i osobně

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Denisa Janatová
Palác Magnum
Orlí 36
602 00 Brno

Telefon: +420 775787240

Kód: 19657

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé