PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO NĚMECKO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte strojírenský background a nejste v současné době vázáni na pobyt v České Republice?

Jste osobností leader, manažer, organizátor, který si dokáže u sobě přidělených pracovníků získat respekt?

Chcete pracovat a bydlet v Německu a máte jazykovou výbavu na to pracovat na mezinárodním trhu – tj. velmi dobrou angličtinu, případně němčinu?

Pak je tato jedinečná pozice určena právě Vám! Zašlete nám svůj životopis, ideálně ve více jazykových mutacích, a ucházejte se o pozici

Náplň práce

  • Řízení a koordinace projektů transefrů a instalací výrobních linek, jednoúčelových zařízení na místě určení po celé Evropě, potažmo světě
  • Organizační a administrativní činnost od počátečního zpracování poptávky přes plánování a po úspěšné předání projektu
  • Komunikace s jednotlivými subjekty – mateřská firma, dodavatelé aj. v angličtině/němčině
  • Kalkulace a termínování jednotlivých fází projektů
  • Vedení technické dokumentace, konzultace ohledně technických záležitostí s jednotlivými sekcemi firmy

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení odpovídající německým mzdám
  • Firemní byt v Německu
  • Pracovní působení v zahraničí, cestvoání, nerutinní zaměstnání
  • Aktivní využití jazyků
  • Firmení automobil i k soukromému užití
  • Služební počítač a telefon se speciálními tarify
  • Lokalita pracoviště: Německo

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti strojírenství či příbuzném technickém oboru
  • Zkušenosti s projektovým řízením/řízením kolektivu
  • Anglický nebo německý jazyk na velmi dobré úrovni (ideálně oba)
  • Ochotu cestovat a dlouhodobě pobývat v Německu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 9529

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kr

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé