OBCHODNÍK - CHEMIE

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Emil Votoček, Jaroslav Heyrovský aj. jsou čeští chemici, jejichž jména ovládla chemii světového formátu. Tomáš Baťa či Václav Klement do historie zase vstoupili jako úspěšní obchodníci. Zdá se tedy, že kromě jiných talentů, mají Češi předpoklady také k obchodu a chemii. A jak to máte Vy? Toužíte to zjistit, anebo již máte nějakou zkušenost? Tak či tak Vám nyní nabízíme pozici, která Vám může přinést odpověď.

OBCHODNÍK - CHEMIE (25 000 - 30 000 Kč)

Náplň práce

  • Obchodování s chemickými komoditami.
  • Administrativa spojená s uzavíráním obchodních smluv.
  • Být pomocnou rukou zahraničním zákazníkům, udržování obchodních vztahů.
  • Hledání nových obchodních příležitostí, aby se obchodní síť stále rozšiřovala.
  • Reportování, abychom viděli, jak se nám daří plnit potřeby zákazníka.
  • Plánování tržeb, k čemuž se pojí i analýza a monitoring trhu.

Nabízíme

  • 5 týdnu dovolené, protože víme, jak důležitá je relaxace.
  • Po zaučení možnost získat až 50% bonus ze základní mzdy.
  • Po zaškolení je možnost využívat automobil i k soukromým účelům.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Po roce Vám přispějeme na penzijní připojištění.
  • Možnost profesního a odborného růstu.
  • Místo výkonu: Ústecký kraj

Požadujeme

  • Vysokoškolské či středoškolské vzdělání v chemickém, technickém, anebo ekonomickém oboru.
  • Komunikativní znalost angličtiny (90 % zákazníků je v zahraničí), další jazyk výhodou.
  • Praxe v obchodu B2B výhodou.
  • Zájem o obor chemie a obchod.
  • Znalost MS Office (Word, Excel).
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič s ochotou cestovat.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Karolína Ovesná

Telefon: +420 734713292

Kód: 20533

Místo práce: Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé