OBCHODNÍK CHEMICKÉ SPOLEČNOSTI

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Volba naší profesní dráhy ovlivňuje celý náš život. Přeci jen v práci trávíme mnoho času, a tak každý z nás touží naleznout to „pravé ořechové“, aby svůj čas investoval do takových pracovních činností, které mu přinesou naplnění. Máte již nějakou zkušenost v obchodu v oblasti chemie a víte, že se v něm cítíte jako „ryba ve vodě“, anebo to toužíte teprve zjistit? Pak pro Vás máme skvělou příležitost!

OBCHODNÍK CHEMICKÉ SPOLEČNOSTI (40 000 Kč)

Náplň práce

  • Obchodní činnost v oblastech chemického trhu.
  • Podílení se na administrativě obchodních činností.
  • Udržování a rozvoj vztahu s klienty.
  • Rozšiřování obchodní sítě.
  • Pravidelný reporting.
  • Plánování tržeb, k čemuž se pojí i analýza a monitoring trhu.

Nabízíme

  • Po zaučení možnost finančního bonusu až ve výši 50 % základní mzdy.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Firemní automobil i k soukromým účelům.
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití.
  • Perspektivní práce ve stabilní společnosti.
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění.
  • Místo výkonu: Ústecký kraj

Požadujeme

  • Vysokoškolské či středoškolské vzdělání v chemickém, technickém, anebo ekonomickém oboru.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni, která umožňuje bezproblémovou komunikaci. Další jazyky (především ruský nebo německý) jsou výhodou.
  • Výhodou zkušenosti v oblasti obchodu B2B.
  • Výhodou zkušenosti z oblastí pryskyřic, natěračství a kompozitu.
  • Znalost balíčku Microsoft Office (především Word a Excel).
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (časté cestování).

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Karolína Ovesná

Telefon: +420 734713292

Kód: 20534

Místo práce: Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé