MARKETING BRAND AND PR SPECIALIST

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s PR a marketing? Chtěli byste zodpovídat za tuto oblast v úspěšné nadnárodní výrobní společnosti? Láká Vás práce na akčních PR plánech a brandingu? Nechcete sedět celý den v kanceláři, ale rádi byste v rámci práce cestovali i po jednotlivých závodech v celé České republice?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici

Náplň práce

  • vytváření PR kampaní pro výrobní společnost
  • proaktivní komunikace s médii
  • rozvoj obchodní značky v celé České republice
  • příprava podkladů pro komunikaci s médii
  • prezentace společnosti na sociálních médiích
  • networking
  • příprava vizuálních a textových materiálů dle platné korporátní strategie
  • analýza trhu a výsledků kampaní

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na sport a volný čas
  • program Benefit Plus
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • finanční bonus při plnění plánu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce dle Vašeho bydliště (Střední Čechy, Liberecko nebo Severní Morava)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
  • praxi na podobné pozici (PR, marketing, branding, výzkum trhu…)
  • zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • inovativní myšlení a schopnost řídit změnu
  • schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Kamila Javůrková
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 777498773

Kód: 20876

Místo práce: Středočeský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé