MANAŽER BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi v technickém oddělení a zkušenosti s kamerovým systémem? Chtěl byste pracovat jako manažer technického oddělení v české společnosti zabývající se bezpečnostním zařízením? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Společnost působící v České republice i na Slovensku hledá kolegu na pozici:

MANAŽER BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ (50 – 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení zakázek - jejich propojování a realizace
  • Vedení a koordinace malého týmu
  • Tvorba rozpočtů a stanovení termínů projektů
  • Technické jednání a komunikace se zákazníky
  • Dohled nad subdodávkami

Nabízíme

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Práci ve stabilní a silně se rozvijící společnosti
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Cestování v tuzemsku i v zahraničí (Slovensko, Polsko)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v technickém oddělení - výhodou
  • Zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • Znalost zabezpečovacích zařízení a kamerových systémů
  • Organizační a komunikativní dovednosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Tereza Kuklová
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 773799243

Kód: 19302

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé