LINUX SPECIALIST

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Are you an expert in Linux and do you enjoy new job challenges and new projects? Do you want to be part of the integration team and support the new product?

Send us your CV!

Náplň práce

  • Linux configuration
  • Installation, configuration, backup and restore SW
  • Collaborate with support team
  • Prototyping middleware and open source technologies

Nabízíme

  • Flexible working hours
  • 5 weeks of vacation and sick days
  • Internal and external training program (soft skills, technical training)
  • Language courses
  • Location: Brno

Požadujeme

  • Strong background in Linux Administration
  • Basic scripting like Bash, Python etc.
  • Ability to use open source technologies
  • Knowledge of virtualization is advantage

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lukáš Kalivoda

Telefon: +420 778434003

Kód: 16651

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé