LABORATORY MANAGER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání chemického směru a víceleté zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Jste komunikativní, organizačně schopní a domluvíte se anglicky?

Ano? Potom neváhejte a napište nám, možná hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na pozici

Náplň práce

  • zodpovědnost za plynulý chod laboratoří
  • vedení podřízených pracovníků, jejich školení a hodnocení
  • zajištění efektivní komunikace napříč odděleními
  • dohled nad dodržováním kvality práce
  • občasná cesta do centrály v Praze

Nabízíme

  • zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků min. 3 roky PODMÍNKOU
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • schopnost týmové spolupráce a orientaci na zákazníka
  • komunikativnost, flexibilitu a zodpovědný přístup

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková

Telefon: +420 775787068

Kód: 16931

Místo práce: Liberecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé