Java programátor revolučního produktu

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Zakládáš si na testování a kvalitním kódu jako my?

Pošli své CV a já se ozvu!

Náplň práce

  • Vývoj SW v jazyce Java
  • Spolupráce s dalšími vývojáři napříč týmem
  • Agilní vývoj podnikových a webových aplikací
  • Psaní potřebné dokumentace spojené s vývojem
  • Neustálé vzdělávání se v nových technologiích a frameworcích

Nabízíme

  • Inovativní projekt s energií start-upu
  • 23 dní dovolené + 2dny placeného volna + 2 sickdays
  • 100Kč stravenky
  • Mobilní telefon + Notebook
  • Rozsáhlou podporu vzdělávání
  • Místo pracoviště: Brno

Požadujeme

  • Znalost Java EE
  • Znalost OOP
  • Zkušenost s Unit testy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Chuť pracovat s webovými technologiemi výhodou, ne podmínkou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lukáš Kalivoda

Telefon: +420 778434003

Kód: 14691

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé