JAVA DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete se stát součástí týmu, který netvoří jen rutinní kód, ale přemýšlí inovativně a chce se posouvat kupředu? Rádi se učíte něco nového a chcete pracovat v krásném rodinném prostředí? Máte rád/a Javu?

Pokud jste odpověděl/a alespoň třikrát ano, pojďme se sejít a povíte nám o Vašich představách.

Náplň práce

  • Vývoj informačních systému pro logistiku armády evropských zemí
  • Týmová spolupráce na vývoji SW produktů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Úprava aplikací dle specifikací klienta
  • Analýza požadavků na nové funkčnosti

Nabízíme

  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Pět týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Přátelský kolektiv a rodinné prostředí

Požadujeme

  • Znalost programování v jazyce Java (výhodou Java EE)
  • Logické a analytické myšlení
  • Profesionální a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost práce v týmu
  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Toncr-Sedláčková

Telefon: +420 777498774

Kód: 18936

Místo práce: Jihomoravský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé