IT SPECIALIST 3RD LEVEL (LINUX)

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete se podílet na projektu pro \"kanceláře budoucnosti\"? Máte zkušenosti s administrací Linuxového prostředí a skriptování či síťová infrastruktura Vám nejsou cizí?

Nepromarněte svoji šanci pracovat na projektu, který má budoucnost!

Náplň práce

  • Nastavení a monitoring infrastruktury interního systému
  • Nasazení a podpora aplikací
  • Komunikace se zahraničními supportními týmy
  • Troubleshooting, práce s ticketovacím nástrojem
  • Vedení dokumentace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • Možnost účastnit se inovativního projektu
  • Účast na zahraničních workshopech a školeních
  • Spolupráci v rámci mezinárodního týmu
  • Teambuildingové akce min. 2x do roka
  • Místo pracoviště: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost OS Linux (Ubuntu výhodou)
  • Zkušenosti se skriptováním (Bash)
  • Znalost virtualizačních technologií (KVM, QEMU)
  • Zkušenosti s SQL, PostgreSQL (Mongo DB – výhodou)
  • Zkušenosti s nástrojem Active directory – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Toncr-Sedláčková

Telefon: +420 777498774

Kód: 15510

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé