INVESTIČNÍ GURU PRO VIP KLIENTY

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Chceš pracovat na pozici, kde má nabízený investiční produkt smysl? Máš již síť vlastních zajímavých kontaktů, které čekají, až jim přineseš stejně zajímavou investiční příležitost? Pak neváhej a pošli mi svůj životopis ještě dnes. Třeba čekáme právě na tebe!

Náplň práce

  • aktivní obchodní činnost v rámci vybraného regionu
  • akvizice a péče o klienty (soukromé společnosti, bankovní instituce, ale i fyzické osoby)
  • domlouvání a realizace obchodních schůzek s klienty
  • tvorba a správa vlastního portfolia
  • související administrativní činnosti a reporting

Nabízíme

  • stabilní práci u významné investiční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • možnost práce formou HPP i OSVČ
  • příspěvky na kurzy, školení a potřebné licence
  • práci z domu s flexibilní pracovní dobou
  • místo výkonu: Jihomoravský kraj (nebo dle dohody)
  • možnost nástupu: ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici obchodního zástupce, investičního nebo úvěrového specialisty
  • člověka s vlastní sítí zajímavých kontaktů
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • ochotu cestovat v rámci Jihomoravského, popřípadě zvoleného kraje
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Markéta Stehlíková

Telefon: +420 775787073

Kód: 22838

Místo práce: Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé