Integration/Support Engineer

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.


Hledáme Linuxového nadšence, co vybudují 5g sítě v České republice. Zapojíš se do nasazení a údržby softwarových řešení, které umožňují komunikaci přes mobilní telefony. Zdejší operátoři ti budou zobat z ruky, protože budeš znát všechny komunikaci zajišťující triky.

Náplň práce

Budeš začleňovat, nasazovat a podporovat naše produkty a podílet se na vývoji a testování softwaru, který tvoří páteř naší sítě. Taky zanalyzuješ suky v síti (log soubory), abys mohl asistovat při jejich identifikaci a rozsukování. Tohle všechno provádíme v Linuxu a používáme Python, Ansible, JIRA, GIT a Jenkins (ne Leeroy). Zpracuješ požadavky zákaznické podpory, aby byli spokojeni se silou a pokrytím naší sítě. Z těchto různých požadavků budeš mít určitě plno nápadů na zlepšení a náš vývojový tým je rád uslyší, ať ví, kde a co zlepšit. No a taky se budeš podílet na pokrytí 24/7 v mimopracovní dobu.

Nabízíme

Čeká tě přátelský tým, který tě vždy podpoří. Práce, kde máš obrovské možnosti růstu. S komunikací v angličtině ti pomůžeme jazykovými kurzy. Týden dovolené navíc a 3 sick days dáme. K tomu máme firemní snídaně s neomezeným množstvím kávy. A kdyby ti náhodou chyběli vitamíny, tak nějaké ovoce u nás taky najdeš.

Požadujeme

Dobře znáš Linux a síťovou administraci a zvládáš skriptování v Pythonu, Bashi či TCL. Máš agilní a kooperativní myšlení spojené s analytikou. Máš zkušenosti s instalací, nastavením a zlepšováním softwaru i hardwaru a s virtualizacemi. Rozumíš principům softwarového inženýrství. Pracoval jsi s IP sítěmi a DB.

logo

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Adam Ryba

Telefon: +420 778705557

Kód: 22585

Místo práce: Jihomoravský kraj

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2020 KARIERA.CZ s.r.o.