ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY (13. a 14. PLAT)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte vzdělání v elektro oboru a vyhlášku 50 min. §5? Hledáte práci, kde budete za svoji práci dostatečně oceněni? Rádi byste pracovali pouze na jednu směnu? Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti! Neváhejte poslat svůj životopis!

Náplň práce

  • Elektroinstalace na výrobních strojích
  • Různé montážní práce
  • Zodpovědnost za bezpečnost práce
  • Práce na jednu směnu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • 13. a 14. plat
  • Volné víkendy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Kuřim

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro obor
  • Vyhláška 50/1978, min. § 5
  • Dobrá orientace v elektrodokumentaci
  • Zkušenost s elektromontáží na strojích
  • AJ/ NJ na technické úrovni výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Mendlíková

Telefon: +420 773799241

Kód: 23209

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé